“TIMBELA” PRISTATYMO SĄLYGOS

Prekių pristatymo sąlygos

Visuomet stengiamės, kad internetinėje parduotuvėje „Timbela ir ko“ užsakytos prekės pirkėjus pasiektų kaip įmanoma greičiau. Paprastai sezono metu daugumą gaminių turime sandėlyje, tad prekes pristatome per 1-14 darbo dienų, atsižvelgiant į turimų prekių likučius bei pristatymo vietovę. Šiuo metu visas prekes parduodamas internetinėje parduotuvėje „Timbela ir ko“ pristatome kurjerio pagalba.

Atkreipiame dėmesį, jog dėl nuolat besikeičiančios situacijos Lietuvoje bei visame pasaulyje, susijusios su COVID-19 pandemija, kai kuriais atvejais galimas ilgesnis užsakymų pristatymo laikas. Atsiprašome už galimus nesklandumus. Dedame visas pastangas, kad Jūsų užsakytos prekės Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

Svarbi informacija apie prekių pristatymą

Asmens dokumento pateikimas. Pristatymo metu, kurjeris gali pareikalauti pateikti asmens tapatybės dokumentą (vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės kortelę ar kitą dokumentą), patvirtinantį gavėjo tapatybę. Jeigu prekę atsiims kitas asmuo, nurodykite jo vardą ir pavardę užsakymo metu.

Siuntos patikrinimas pristatymo metu. Rekomenduojame prekių pristatymo metu patikrinti išorinę siuntos būklę dalyvaujant kurjeriui. Pastebėjus bent menkiausią siuntos pažeidimą, būtina surašyti pastabas kurjeriui apie siuntos pažeidimus. Priėmus siuntą ir pasirašius siuntos dokumentus be pastabų, laikoma, kad siunta perduota kokybiška ir tokiu atveju pretenzijos dėl prekės išorinių pažeidimų nebebus priimamos.

Pristatymo laikas.  Kurjerių tarnyba užsakymus pristato tik darbo dienomis. Paprastai, prieš atvykstant kurjeris susisiekia su siuntos gavėju suderinti atvykimo laiką.

Prekių grąžinimas. Parduodamoms prekėms yra suteikiamas prie prekės aprašymo nurodytas garantinio aptarnavimo laikotarpis. Užsakytas prekes, pagal LR galiojančius įstatymus, per 14 dienų galima grąžinti pardavėjui nenurodant grąžinimo priežasties. Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos bei supakuotos taip kaip pristatymo metu. Prekes galima grąžinti jas savarankiškai pristatant arba siunčiant kurjeriu į mūsų sandėlį adresu Kašonys, Jiezno sen., Plento g. 23, LT-59339 Lietuva. Įvertinus grąžinamų prekių būklę, pinigai per 5 d.d. grąžinami pirkėjui. Prekių grąžinimo transportavimo išlaidomis rūpinasi pirkėjas.

Nėra produktų